Projekt "Krok do sukcesu"

Wójt Gminy Kobylnica prowadzi nabór do projektu pt.: „Krok do sukcesu”, współfinansowanego z EFS w ramach Działania 05.05. kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Pomorską Akademię Kształcenia Zawodowego w Słupsku.

W ramach projektu 69 osób (47 kobiet i 22 mężczyzn - 59 osób pracujących i 10 osób niepracujących, w tym osoby niepełnosprawne) zostaną objęte wsparciem doradcy zawodowego, przeprowadzone zostaną szkolenia i kursy w zakresie języków obcych (j. angielski i j. niemiecki), rozwój kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia zgodnie z integrowanym systemem kwalifikacji, w tym studia podyplomowe, z których wszystkie będą kończyły się odpowiednimi egzaminami i wydaniem certyfikatów.

Grupą docelową są osoby w wieku aktywności zawodowej, będące mieszkańcami powiatu słupskiego, w tym mieszkańcami i osobami pracującymi w gminie: Kobylnica, w tym bezrobotnymi/biernymi zawodowo.

Preferowane są osoby głównie 25+, w tym po 50 roku życia oraz w wieku aktywności zawodowej 18+.

Rekrutacja uczestników do projektu trwa od czerwca 2017 roku do października 2019 roku bądź do wyczerpania miejsc.

Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kobylnicy, pokój nr 4 lub 6, pod numerami telefonów: (59) 842 96 16 lub (59) 842 99 75 (wew. 14 lub 17), który czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

 

 

plakat projektu Krok do sukcesu

 

Osoby chętne powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu oraz podpisać Regulamin rekrutacji i uczestnictwa wraz z pozostałymi formularzami, dostępnymi poniżej w załącznikach:

 

docxformularz_zgłoszeniowy.docx

pdfregulamin_uczestnictwa_i_rekrutacji.pdf

pdfzaswiadczenie_o_zatrudnieniu.pdf

pdfdeklaracja.pdf

pdfośw_o_statusie_na_rynku_pracy_dla_os.pdf

pdfZał_8_do_zał_8.pdf

pdfZał_9_do_zał_8.pdf

 

 


Drukuj  

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej Zobacz mapę strony Wyślij email

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia, powiadom nas o tym.

Tel: 59 842 96 16
E-mail: ops@opskobylnica.pl

Deklaracja dostępności cyfrowej

Zamknij menu
Wróć na początek strony