INFORMACJA

W związku z § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem
w kraju stanu epidemicznego informujemy, że od dnia 22 kwietnia w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy przyjmowani będą interesanci, w sprawach nagłych, niezbędnych z zakresu pomocy społecznej do zapewnienia pomocy obywatelom.
Jednocześnie informujemy, że przyjmowanie interesantów odbywać się będzie zgodnie z zachowaniem wszelkich przyjętych zasad bezpieczeństwa.
Aby załatwić swoją sprawę należy:
Skontaktować się telefonicznie lub mailowo z pracownikiem socjalnym w celu umówienia się na konkretny dzień oraz godzinę:

  • Iwona Moniuszko, tel. (59)8429975 (wew. 16), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Patrycja Szymańska, tel. (59)8429975 (wew. 17), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Irena Kralska, tel. (59)8429975 (wew. 15), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Bożena Rekowska, tel. (59)8429975 (wew. 19), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Joanna Nowe, tel. (59)8429975 (wew. 19), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławomir Daleki, tel. (59)8429975 (wew. 17), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kobylnicy tel./fax. 59 842 99 75; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu wizyty w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy: wejście do Ośrodka wyłącznie w maseczce oraz rękawiczkach.
Obowiązuje dezynfekcja rąk, oraz wpisanie do rejestru osób wchodzących na teren placówki (data, godzina), a następnie bezpośrednie skierowanie się do wskazanego stanowiska w celu załatwienia swojej sprawy.
Przypominamy, iż wiele spraw możecie załatwić Państwo drogą elektroniczną, kierując pismo czy wniosek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez system EPUAP - https://www.gov.pl/
   Do odwołania wszystkie świadczenia wypłacane przez tut. Ośrodek realizowane będą w postaci przelewów na wskazany rachunek bankowy lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Drukuj  
Zamknij menu
Wróć na początek strony