Komunikat

Szanowni Państwo,
w związku z opublikowanym przez Ministra Zdrowia komunikatem z dnia 1 października 2020 r. dotyczącym ustanowienia na terenie powiatu słupskiego żółtej strefy zagrożenia, w trosce o zdrowie mieszkańców naszej Gminy i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy, wprowadzam następujące zasady funkcjonowania jednostki:

  • Od dnia 5 października 2020 r. do odwołania Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy obsługiwał będzie interesantów po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty
    z merytorycznym pracownikiem. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej.
  • Kasa jest nieczynna. Wszelkiego rodzaju należności wpłacać proszę z wykorzystaniem elektronicznych form płatności. Numer konta bankowego dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  • W celu ułatwienia kontaktów z mieszkańcami Gminy w sprawach urzędowych przy drzwiach wejściowych Ośrodka została uruchomiona skrzynka umożliwiająca pozostawianie korespondencji nie wymagające potwierdzenia odbioru.

Zasady postępowania na zagrożonym terenie przygotowuje i opracowuje Główny Inspektorat Sanitarny wspólnie z innymi Ministerstwami uwzględniając specyfikę działania różnych obszarów w zakresie aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Pod tym linkiem dostępne są opublikowane wytyczne.
Jednocześnie informuję, że w dalszym ciągu wszelkiego rodzaju sprawy urzędowe można też załatwić poprzez platformę ePUAP, lub drogą elektroniczną, kierując pismo czy wniosek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., umożliwiającą realizację swoich praw i obowiązków bez potrzeby narażania się na niebezpieczeństwo utraty zdrowia poprzez przypadkowy kontakt z osobami zakażonymi chorobą zakaźna COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV2. Sposób założenia i prowadzenia korespondencji z wykorzystaniem profilu zaufanego dostępny jest pod adresem https://pz.gov.pl

Kierownik
Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy
Anna Łabik


Drukuj  

Informacje kontaktowe

Biuletyn Informacji Publicznej Zobacz mapę strony Wyślij email

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia, powiadom nas o tym.

Tel: 59 842 96 16
E-mail: ops@opskobylnica.pl

Deklaracja dostępności cyfrowej

Zamknij menu
Wróć na początek strony