Szkolenia i warsztaty - 2019 ROK

 

EU logo

Czerwiec 2019 r.

W czerwcu 2019r. w ramach realizacji projektu „Srebrna Sieć” odbyły się warsztaty dla wolontariuszy skupionych przy Punkcie Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego. Wszystkie działania Projektu są skoncentrowane na rozwoju usług i wsparciu społeczności w lokalnym środowisku. Całkowity Koszt Projektu to 2 909 872,15 zł w tym wysokość dofinansowania wynosi 2 764 378,54 zł.

W dniu 24.06.2019r. na świetlicy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbyły się warsztaty dla wolontariuszy dotyczące treningu osobistego, autoprezentacji i retoryki. W rolę trenera wcieliła się pani dr Marta Sałapata specjalistka ds. retoryki, wykładowca Akademii Pomorskiej w Słupsku. Uczestniczki spotkania chętnie angażowały się w przygotowane dla nich ćwiczenia. Druga część warsztatów dotyczących podniesienia kompetencji w zakresie autoprezentacji, wystąpień publicznych i retoryki przewidziana jest na wrzesień 2019r.

 

 grupa uczestniczek podczas warsztatów w czerwcu 2019 roku

grupa uczestniczek podczas warsztatów w czerwcu 2019 roku

uczestniczki podczas warsztatów w czerwcu 2019 roku

dwie uczestniczki podczas warszatów w czerwcu 2019 roku

 

Wrzesień 2019 r.

Wolontariusze działający w ramach Punktu Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego w Kobylnicy w dniu 05.09.2019r. wzięli udział w warsztatach dotyczących komunikacji w sytuacjach trudnych w przestrzeni wolontariatu. Warsztaty te poprowadziła pani dr Marta Sałapata, wykładowca Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Punkt Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego działa w ramach realizacji Projektu „Srebrna Sieć”. Wolontariusze w nim działający mogą podnieść swoje umiejętności dzięki cyklom warsztatów. Osoby zainteresowane taką formą wolontariatu zapraszamy do kontaktu z panią Teresą Kowalską w środy o godz. 16:00 w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

 

 uczestnicy warsztatów dotyczących komunikacji w sytuacjach trudnych w przestrzeni wolontariatu

uczestnicy warsztatów dotyczących komunikacji w sytuacjach trudnych w przestrzeni wolontariatu

 

 


Drukuj  
Zamknij menu
Wróć na początek strony