Komunikat

Szanowni Państwo,
informujemy, że od dnia 31 maja 2021 r. otwieramy możliwość bezpośredniego załatwiania spraw w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
Obowiązują nadal zasady dotyczące dezynfekcji dłoni, stosowania maseczek ochronnych oraz zachowania dystansu. Zachęcamy Państwa także do umawiania wizyt, choć prowadzić będziemy również obsługę osób nieumówionych w danym dniu.
Od 31 maja br. będziecie mogli Państwo osobiście skorzystać z różnych form działalności naszej jednostki, zapewniony będzie bezpośredni kontakt z pracownikami (w pomieszczeniu, w którym załatwiane będą sprawy urzędowe, może jednocześnie przebywać 1 interesant).
Bezpośrednia obsługa interesantów prowadzona będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy Ośrodka, tj.: poniedziałek od godz. 7:30 do 16:30, wtorek, środa i czwartek od godz. 7:30 do 15:30.
Piątek nadal pozostaje dniem bez obsługi interesanta.
Kasa jest nieczynna. Wszelkiego rodzaju należności wpłacać prosimy na konto bankowe, którego numer dostępny jest na stronie internetowej Ośrodka: www.opskobylnica.pl
Nadal wszystkie świadczenia wypłacane przez tut. Ośrodek realizowane są w postaci przelewów na wskazany rachunek bankowy lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W celu ułatwienia kontaktów z mieszkańcami Gminy w sprawach urzędowych przy drzwiach wejściowych Ośrodka, funkcjonuje skrzynka umożliwiająca pozostawianie korespondencji nie wymagającej potwierdzenia odbioru.
W dalszym ciągu wszelkiego rodzaju sprawy urzędowe można załatwić poprzez platformę ePUAP lub drogą elektroniczną, kierując pismo czy wniosek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj