Świąteczna zbiórka artykułów dla potrzebujących dzieci

Gmina Kobylnica wzorem lat ubiegłych pragnie przyłączyć się do akcji organizowanej przez Fundację Małych Stópek, która polega na świątecznej zbiórce artykułów higienicznych, odzieży (tylko nowe artykuły), pod nazwą „Paczuszka dla Maluszka”, dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach w całej Polsce.
W akcję można włączyć się przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła, odzież lub przesyłając na konto Fundacji darowiznę, która pozwoli sporządzić paczuszkę dla maluszka bezpośrednio przez Fundację – dane do przelewu umieszczono na końcu artykułu.
Ww. artykuły można przekazywać bezpośrednio do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy, przy ulicy Wodnej 20/3 oraz do szkół znajdujących się na terenie Gminy, to jest do Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, Kwakowie, Słonowicach, Sycewicach, Kończewie.
W sytuacji, kiedy osoba zainteresowana nie jest w stanie samodzielnie dostarczyć przygotowanej paczki, prosimy o nawiązanie kontaktu telefonicznego z pracownikiem OPS w Kobylnicy, celem jej odebrania.
Wszelkich niezbędnych informacji można uzyskać pod numerami telefonów:
693345424 - Pani Maria Kuźniar, koordynator akcji na terenie naszej Gminy
lub kontaktując się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kobylnicy: 59 8429616, 59 8429975.
W roku ubiegłym Akcja w naszej Gminie okazała się dużym sukcesem. Wierzymy, że i w tym roku tak będzie. Bo warto pomagać!

Dane Fundacji:

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin, KRS: 0000417099
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA
www.paczuszkadlamaluszka.pl
Pamiętaj, każdą darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji Małych Stópek możesz odliczyć od podatku.
Nie zapomnijmy w czasie świąt Bożego Narodzenia, o tym że wśród nas są osoby, które potrzebują naszego wsparcia i pomocy.


Drukuj